aboutus

Shenzhen RedFarm Technology CO LTD

companyPics.title companyPics.title companyPics.title companyPics.title
1 2 3 4
Shenzhen RedFarm Technology CO LTD
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
marki: Czerwona Farma
Ilość pracowników: 100~100
Coroczne wyprzedaże: 5000000-10000000
Rok założenia: 2013
pc Export: 90% - 100%
Certificate: CE/RoHS/FCC/ETL/SAA
O nas
Wprowadzenie

RedFarm jest przedsiębiorstwem high-tech o powierzchni fabryki 4500 m2, która specjalizuje się w rozwiązaniach oświetleniowych LED do uprawy od 9 lat w trybie offline, ODM OEM IDM dla popularnych marek i firm handlowych online, w tym badań, rozwoju, produkcji. RedFarm ma na celu zapewnienie zarówno krajowych i zagranicznych klientów z wysokiej jakości produktami i usługami.

 

 

Głównymi produktami dla RedFarm są oświetlenie ledowe, system sterowania i inne powiązane komponenty.Jako jeden z wiodących dostawców lamp led do uprawy w Chinach, RedFarm został autoryzowany przez Samsung i Osram. Wszystkie nasze produkty są opatentowane i certyfikowane zgodnie z CE, RoHS, FCC, ETL, UL8800. Nasze produkty są eksportowane głównie do Europy, Ameryki Północnej ,Australia.Chcemy stworzyć najlepsze możliwe oświetlenie do uprawy roślin.Oznacza to, że nie zawsze martwimy się o zapewnienie najtańszego lub nawet najbardziej opłacalnego światła, ale oznacza to, że nie idziemy na skróty.

 

Trzymając się filozofii „Maksymalne zyski, Wyjątkowa wydajność upraw”, staramy się świadczyć profesjonalne usługi, w szczególności możemy dostarczyć najbardziej odpowiednie produkty zgodnie z Twoimi potrzebami, a jednocześnie możemy zmaksymalizować oszczędności kosztów.

 

Zostaw nam wiadomość info@redfarmledgrowlight.com lub WhatsApp (+86) 134 1097 3788 odpowiemy w ciągu 12 godzin.

 

                               Chiny Shenzhen RedFarm Technology CO LTD profil firmy 0

Historia

Firma Solarlux wydała dużo pieniędzy i czasu, aby odkryć, że nikt nie stworzył wystarczająco silnego światła o odpowiednim spektrum dla roślin kwitnących i owocujących.

 

Wiedzieliśmy, że technologia jest dostępna, ale światła LED do uprawy na rynku były reklamowane przez wiele oczywistych szumów popartych niewielką lub żadną nauką, co oznaczało, że najnowsza technologia nie została wykorzystana.

 

To właśnie ta wiedza, a także chęć stworzenia produktu o wysokiej jakości, które naprawdę się sprawdziły, są obecnie oferowane w ofercie lamp SolarLux LED do uprawy roślin.

 

 

Chiny Shenzhen RedFarm Technology CO LTD profil firmy 0

Chiny Shenzhen RedFarm Technology CO LTD profil firmy 1

Chiny Shenzhen RedFarm Technology CO LTD profil firmy 2

Usługa

RedFarm poświęca się byciu profesjonalnym producentem lamp LED do uprawy ODM OEM IDM.
 
RedFarm zauważa, że ​​większość nowych dostawców oświetlenia LED na rynku reklamuje ostatnio swoje tanie, niskopoziomowe urządzenia oświetleniowe o bardzo wysokiej wydajności, te niskiej jakości oprawy były nieefektywne energetycznie, szybko zanikały i miały złą skuteczność dzięki zastosowaniu mniejszej ilości diod LED, niskie przewodnictwo cieplne płytka drukowana itp.
 
Te tanie oprawy ledowe o niskiej jakości i wydajności wykorzystują mniej diod LED, nisko przewodzący radiator i płytkę drukowaną itp., Fałszywie twierdząc, że lampa jest skuteczna, większość hodowców oszukała ich reklamą.kiedy hodowcy otrzymali te niskiej jakości światła i po długim okresie wzrostu, ale przy złych zbiorach, hodowcy mówią coś złego o oprawach ledowych.Redfarm ma nadzieję, że wszyscy hodowcy będą mogli uzyskać dobre diody LED, lepiej poznać diody LED, a następnie Aby pomóc kupującym wiedzieć, za co płacą i co jest naprawdę dobrym światłem led, Redfarm oferuje bezpłatną usługę testowania dla tych, którzy nie mają możliwości samodzielnego przetestowania.
 
Skontaktuj się z nami, aby uzyskać raport z testu światła. (poniżej raportu)

                                    Chiny Shenzhen RedFarm Technology CO LTD profil firmy 0

Nasz zespół

Redfarm został założony w 2013 roku przez grupę bliskich przyjaciół i pasjonatów uprawy roślin ogrodowych.Ogród warzywny i komercyjna uprawa konopi były wtedy raczej nudne i brakowało innowacji, hodowcy używali sprzętu, który istniał od lat, jeśli nie dziesięcioleci, oświetlali swoje rośliny za pomocą sprzętu oświetleniowego, takiego jak HID, MH i HPS.

Większość z tych urządzeń oświetleniowych była nieefektywna energetycznie, wymagała częstej wymiany ze względu na zanik światła, a ich wydajność nie była zadowalająca.W poszukiwaniu lepszego sprzętu oświetleniowego, ale bezskutecznie, pomysł utkwił naszym założycielom.Dlaczego nie zbudujemy czegoś sami, czegoś, co jest energooszczędne, co może zapewnić doskonałą wydajność za swoją wartość, a jednocześnie jest innowacyjne?Tym czymś okazał się nasz system oświetlenia LED pierwszej generacji i tak powstał Redfarm.

Przez te wszystkie lata nadal z pasją podchodzimy do naszego hobby, odzwierciedlamy to poprzez produkty, które projektujemy, produkujemy i przekazujemy do rąk naszych klientów.W przyszłości będziemy nadal zadziwiać naszych klientów produktami naszej pasji i innowacyjności.

 

 

Technology

Światła RedFarm zostały zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować plony, zarówno pod względem ilości, jak i jakości.Nasza kompaktowa konstrukcja światła i diody LED o dużej intensywności pozwalają uzyskać dowolny poziom natężenia światła (PPFD), dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać dostępny obszar uprawy.Nasze diody LED rozprowadzają światło równomiernie na całej powierzchni, aby rośliny rosnące na krawędziach nie cierpiały z powodu braku światła.
 

                                 Chiny Shenzhen RedFarm Technology CO LTD profil firmy 0                                  Chiny Shenzhen RedFarm Technology CO LTD profil firmy 1

Poza dostarczaniem intensywności, nasze wyjątkowe Marsgrow Spectrum kontroluje sposób wzrostu roślin, kierując więcej ich energii na produkcję kwiatów i owoców zamiast łodyg i liści.Stosunek różnych kolorów światła sprawia, że ​​rośliny są bardziej zwarte, dzięki czemu można zmieścić więcej w obszarze uprawy.Fale ultrafioletowe i ciemnoniebieskie w naszych światłach zapewniają doskonałą penetrację baldachimu, odżywiając dolne liście i kwiaty, dzięki czemu możesz zebrać więcej na metr kwadratowy.
 
W rzeczywistości nasze światła regularnie i konsekwentnie dostarczają dwu-, a nawet trzykrotnie więcej gramów na stopę kwadratową, niż standardowe w branży.

Szczegóły kontaktu